TABOR Dębica Sp. z o.o.

We repair, manufacture, ahead of expectations.

 • img

  Oświadczenie w sprawie informacji opublikowanej na stronie UTK

  W związku z informacją opublikowaną na stronie internetowej Urzędu Transportu Kolejowego, w imieniu Zarządu Tabor Dębica Sp. z o.o. chcieliśmy uspokoić wszystkich kontrahentów zaniepokojonych doniesieniem o wszczęciu postępowania w sprawie zawieszenia certyfikatu Podmiotu Odpowiedzialnego za Utrzymanie ECM.

  więcej
 • img

  KLASA PATRONACKA NASZEJ FIRMY W DĘBICKIM MECHANIKU

  Firma TABOR objęła patronatem nową klasę o profilu technik elektroenergetyk transportu szynowego utworzoną w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. 

  więcej
 • img

  WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW

  Ważna informacja dla Klientów ! 

  Informujemy, iż w zakładce "Do pobrania" zamieściliśmy procedurę Systemu Zarządzania Utrzymaniem MMS - Postępowanie po zdarzeniu (PE_020). Procedura ma na celu zapewnienie, że wypadki, incydenty, zdarzenia potencjalnie wypadkowe oraz inne niebezpieczne zdarzenia są zgłaszane, rejestrowane i analizowane.

  więcej
 • img

  TABOR DĘBICA UCZESTNIKIEM FORUM INNOWACJI W TRANSPORCIE KOLEJOWYM

  Południowy Klaster Kolejowy w dniu 7 kwietnia 2016 zorganizował w Warszawie Forum Innowacji w Transporcie Kolejowym. Głównym zamiarem przedsięwzięcia było ukazanie ważnych zagadnień związanych z rozwojem zastosowań innowacji w transporcie kolejowym w Polsce. 

  więcej
 • img

  PIERWSZY KRAJOWY ZJAZD PEŁNOMOCNIKÓW SMS i MMS

  W dniach 14-15 kwietnia odbył się pierwszy Krajowy Zjazd Pełnomocników, organizowany przez OTTIMA plus Sp. z o.o. w Centrum Szkoleniowym Falenty w Raszynie. Uczestniczyli w nim także przedstawiciele naszej firmy. 

  więcej