CSRSPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Tabor Dębica Sp. z o.o.  od wielu lat jako firma odpowiedzialna społecznie jest nastawiona na pomoc  różnego rodzaju podmiotom i osobom prywatnym.

Strategiczne cele spółki Tabor wiążą się z ideą odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Firma promuje partnerskie relacje w biznesie, aktywnie wspiera rozwój nauki i przedsiębiorczości. Współpracujemy z wieloma uczelniami, szkołami, przedszkolami. Angażujemy się w  działania służące otoczeniu, w którym funkcjonujemy. Każdego roku wspieramy projekty o zasięgu krajowym, jak i lokalnym, w dziedzinie edukacji, sportu.  kultury, ochrony dziedzictwa narodowego, pomocy społecznej i zdrowia. Od kilku lat firma wspomaga rzeszę dzieci niepełnosprawnych, które zgłaszają się  zarówno indywidualnie, jak również poprzez ogólnopolskie fundacje (Pomóż i Ty, Zdążyć z pomocą i wiele innych). Szczególną opieką otaczamy inicjatywy  społeczne podejmowane w regionie, w którym działają nasze zakłady i gdzie mieszkają nasi pracownicy.

AKCJA "DĘBICA DĘBICZANKOM"

Miło nam poinformować, że firma Tabor włączyła się w kolejne, po książce "Nieustraszone" przedsięwzięcie dębickich amazonek i redakcji Informacji Dębickich jaką jest akcja profilaktyczna Dębica Dębiczankom zachęcająca panie do badań mammograficznych.

https://www.facebook.com/#!/debicadebiczankom

KONKURS PLASTYCZNY "CIUCHCIA"

W Mikołajki 6 grudnia rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny "Ciuchcia". W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I - III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy. Technika wykonania pracy była dowolna. wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

W naszej galerii można obejrzeć wszystkie prace wykonane przez uczniów.

http://tabordebica.shutterfly.com/pictures/141


DZIEŃ OTWARTY W TABORZE 2011

W sobotę 19 listopada 2011 r. odbył się Dzień Otwarty w naszej firmie, który był imprezą towarzyszącą wystawie "Historia Kolei Żelaznej w Dębicy" otwartej w Muzeum Regionalnym w Dębicy. W programie imprezy przewidziano zwiedzanie zakładu oraz liczne konkursy. Udział w imprezie wzięli również funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Miejskiej Komendy Policji w Dębicy.

Dzieci miały okazje zobaczyć wagony z bliska, poznać ich budowę, a największą atrakcja były lokomotywy i możliwość wejścia do kabiny maszynisty.

Poniżej prezentujemy fotorelacje z imprezy zamieszczoną na portalu Moje Miasto Dębica (zdjęcia autorstwa Pana Sławomira Oskarbskiego):

http://www.mmdebica.eu/artykul/dzieci-zobaczyly-jak-w-firme-tabor-naprawia-sie-lokomotywy-i-wagony-fotogaleria-454071.html